Fundacja "Nasza Dwójka"

pin_nasza_dwojka_net.jpg [336x347]

MEDAL DLA PRZYJACIÓŁ "NASZEJ DWÓJKI"!

Serdeczne podziękowania i MEDAL dla wszystkich "Przyjaciół Naszej Dwójki", którzy przekazali 1% podatku dla Fundacji Pomocy Szkole ZPO nr 2 we Włoszczowie "NASZA DWÓJKA".
Dziękujemy PODATNIKOM, którzy rozliczali się w urzędach skarbowych w:
Jędrzejowie, Przeworsku, Dąbrowie Górniczej, Kielcach, Głogowie, Gliwicach, Trzebnicy i oczywiście we Włoszczowie
Zebraliśmy w tym roku prawie 5 tysięcy złotych i razem z zeszłorocznym 1% mamy 8,5 tys. złotych. To już całkiem realne, że uda nam się w tym roku zakupić wyposażenie sali audio do nauki języków - razem ze środkami ze zbiórki publicznej i tymi, które szkole podarowali prywatni przedsiębiorcy, dysponujemy wspólnie ok. 14 tys. zł.
Wszystkie OSOBY, które chcą wesprzeć jeszcze zakup sali do języków i innych niezbędnych pomocy naukowych dla szkoły, mogą to zrobić, przekazując środki (nawet niewielkie będą dla nas ogromnym wsparciem) na specjalne subkonto "Nowoczesna Szkoła" prowadzone przez Fundację Pomocy Szkole ZPO nr 2 we Włoszczowie "NASZA DWÓJKA":
BS we Włoszczowie nr 518525000200000010 6207 0002

Tytuł przelewu: darowizna na pomoce dydaktyczne

Darowiznę można odpisać od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym: osoby fizyczne do 6%, osoby prawne do 10%

Dziękuję w imieniu zarządu i rady fundacji,

ale przede wszystkim w imieniu uczniów, którym pomoce mają służyć!

Katarzyna Standerska, prezes Fundacji NASZA DWÓJKA

O trwającej zbiórce publicznej NOWOCZESNA SZKOŁA 2013 - na s. Aktualności

prezentacja2.jpg [960x720]

FUNDACJA POMOCY SZKOLE ZPO NR 2 WE WŁOSZCZOWIE NASZA DWÓJKA

Fundację NASZA DWÓJKA założyli w 2009 roku rodzice uczniów ZPO nr 2, by wspierać szkołę w zwiększaniu szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci i młodzieży z naszego środowiska.

Dlaczego fundacja? Bo to formalny, zgodny z prawem, transparentny sposób skupienia działań wielu ludzi w celu pozyskania środków i celowego ich zagospodarowania.

Nasze kroki są drobne i ciche, ale to nie znaczy, że mało ważne. Wszędzie tam, gdzie grupa ludzi pracuje wspólnie i bezinteresownie dla jakiegoś DOBRA, zapala się iskierka MOCY i pojawia poczucie wielkiej wagi pojedynczych ludzkich działań.

Zapraszamy innych chętnych RODZICÓW do współpracy!

KLUB PRZYJACIÓŁ "NASZEJ DWÓJKI" skupia wolontariuszy, którzy poświęcają się pracy dla dzieci, ofiarując w miarę możlliwości swój czas oraz rozliczne umiejętności i talenty :) Wszyscy chętni mogą zgłaszać deklaracje udziału drogą mailową lub w siedzibie fundacji.

e-mail:fundacja.naszadwojka@op.pl