Fundacja "Nasza Dwójka"

O trwającej zbiórce publicznej NOWOCZESNA SZKOŁA 2013 - na s. Aktualności

prezentacja2.jpg [960x720]

FUNDACJA POMOCY SZKOLE ZPO NR 2 WE WŁOSZCZOWIE NASZA DWÓJKA

Fundację NASZA DWÓJKA założyli w 2009 roku rodzice uczniów ZPO nr 2, by wspierać szkołę w zwiększaniu szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci i młodzieży z naszego środowiska.

Dlaczego fundacja? Bo to formalny, zgodny z prawem, transparentny sposób skupienia działań wielu ludzi w celu pozyskania środków i celowego ich zagospodarowania.

Nasze kroki są drobne i ciche, ale to nie znaczy, że mało ważne. Wszędzie tam, gdzie grupa ludzi pracuje wspólnie i bezinteresownie dla jakiegoś DOBRA, zapala się iskierka MOCY i pojawia poczucie wielkiej wagi pojedynczych ludzkich działań.

Zapraszamy innych chętnych RODZICÓW do współpracy!

KLUB PRZYJACIÓŁ "NASZEJ DWÓJKI" skupia wolontariuszy, którzy poświęcają się pracy dla dzieci, ofiarując w miarę możlliwości swój czas oraz rozliczne umiejętności i talenty :) Wszyscy chętni mogą zgłaszać deklaracje udziału drogą mailową lub w siedzibie fundacji.

e-mail:fundacja.naszadwojka@op.pl