Drodzy Rodzice!  Drodzy Uczniowie!

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie  chciałabym  zapewnić o swojej gotowości do wsparcia. Jeśli ktoś z Was  ma taką potrzebę, to zachęcam do kontaktu.

Pomoc w postaci konsultacji, poradnictwa i ewentualnych interwencji psychologiczno-pedagogicznych kieruję do Rodziców oraz naszych Uczniów.

W sytuacjach trudnych takich jak: pojawienia się lęku, obniżenia nastroju, czy innych przejawów kryzysu emocjonalnego lub nieradzenia sobie z sytuacją zewnętrzną  czy jakichkolwiek trudności proszę o kontakt.

Zapraszam  do  kontaktu  na dzienniku elektronicznym  Librus ,  poprzez adres mailowy:  beata310869@gmail.com   /możliwy również  kontakt telefoniczny lub osobisty/  oraz  codziennie w godzinach 10.00-12.00 na Microsoft Teams .

Życząc  zdrowia   pozdrawiam serdecznie

Beata Gregorczyk