Tutaj powinien być opis

Witajcie w naszej szkole!!!

12 i 13 marca 2019 roku nasza szkoła szeroko otworzyła drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów.

Licznie przybyłych przedszkolaków przywitała na sali gimnastycznej P. dyrektor E.J. Molenda. W kilku zdaniach zapoznała zebranych z atrakcjami jakie czekały na dzieci. Następnie przedszkolaki rozeszły się do sal, gdzie uczestniczyły w różnych ciekawych zajęciach. Rozwijały swoje zdolności manualne wykonując piekne swiąteczne ozdoby z papieru. Wykonywały zadania rozwijające logiczne myslenie na tablicy interaktywnej.

W sali gimnastycznej na dzieci czekały konkurencje sportowe podczas których dzieci mogły sprawdzić swoją sprawność ruchową. Jedną z atrakcji były zajęcia muzyczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale i zakładki z logo naszej szkoły.

To były bardzo udane spotkania. Miło było nam gościć tak liczne rzesze dzieci wraz z opiekunami. Dziękujemy za zainteresowanie i od września zapraszamy do naszej szkoły.