Spotkanie z grafikiem.

Uczniowie klasy 2a i klasy 3b w dniu 10 października 2019 roku, w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu  z grafikiem – ilustratorem panem Łukaszem Zabdyrem.

Podczas tego spotkania dzieci miały okazję poznać ciekawego człowieka i dowiedzieć się na czym polega jego praca. Bardzo interesujące zajęcia przeprowadzone w formie warsztatów pozwoliły przybliżyć uczniom dziedzinę sztuki, z którą stykają się przecież dość często czytając książki, komiksy czy czasopisma. Mogli także spróbować swoich sił w tej dziedzinie ucząc się techniki rysowania pod czujnym okiem pana Łukasza. Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze, a zakończyło się rozdaniem autografów opatrzonych rysunkami artysty i pamiątkowymi zdjęciami.