Dwójka w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W dniu 25.02.2020 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 we Włoszczowie z klasy III TOR oraz II TOR/TŻ/TE wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włoszczowie uczestniczyli w nagraniu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo w Studiu Cyfrowego Polsatu w Warszawie.

Jest to program, w którym znani i lubiani artyści wcielają się w gwiazdy muzyki, dzięki odpowiedniej charakteryzacji, kostiumom, ruchom scenicznym i scenografii. W obecnej 13 edycji występują: Maurycy Popiel, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz, Kamila Boruta, Karol Dziuba, Natalia Avelon i Marta Gałuszewska. Jurorami tej edycji są: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kruszewski i Adam Strycharczuk. Prowadzącymi program niezmiennie są: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Uczniowie mieli możliwość poznać gwiazdy kina i telewizji oraz kulisy powstawania programu. Zobaczyli jak pracują specjaliści: dźwiękowcy, filmowcy, kierownicy planu, operatorzy,  reżyser, kostiumolodzy, charakteryzatorzy a także sposoby ujęć poszczególnych odsłon. Mogli zobaczyć występ każdej z ośmiu gwiazd podsumowany przez jurorów. Nad uczniami czuwali nauczyciele: Justyna Pędziwilk- Szweda, Renata Palus, Teresa Pniewska, Justyna Olczyk. Nad uczniami ze Szkoły Podstawowej Nr2 opiekę sprawował Bartłomiej Stawowczyk. Na efekty poczekamy do 7.03.2020r. Młodzież uczestniczyła w nagraniu 2 odcinka, który będzie emitowany 14.03.2020 r.

Serdecznie zapraszamy do oglądania TV POLSAT godz. 22.00